Новини

Оплата Інтернет через Liqpay тимчасово недоступна.

Шановні абоненти, ми хочемо повідомити вас, що з технічних причин, послуга оплати Інтернет через Liqpay тимчасово недоступна.

Орієнтовний термін відновлення – вересень 2023 року.

Протягом цього періоду, просимо вас використовувати картки поповнення. Як оплатити Інтернет за допомогою карток поповнення ви можете прочитати в розділі Довідка нашого сайту. Наша команда підтримки клієнтів завжди готова допомогти вам з питаннями щодо оплати.

Дякуємо за ваше розуміння та терпіння.

Зміни в тарифних планах

Шановні абоненти!
З 1.02.2023 р. відбудуться зміни в тарифних планах Інтернет.

Ми до останнього відтягували цей момент, але ситуація в країні, нові виклики та темпи роботи, підштовхують нас до цих змін.

Компанія актуалізує абонентську плату, щоб розвивати свої сервіси і пропонувати абонентам тільки найкращі послуги за будь яких обставин.

Що це означає ?
Поточні тарифні плани зростуть в ціні. Гарна новина в тому, що ціна збільшиться не суттєво.

Перегляд тарифів пов’язаний із зовнішніми факторами, які безпосередньо впливають на собівартість наших послуг та на роботу мережі загалом (інфляція, курс долара, та ін). Підвищення тарифів дозволить нам модернізувати мережу і обладнання, створювати більш високі стандарти якості, надаючи високопрофесійні і надійні комунікації, відкривати світ для наших клієнтів, надаючи стабільний доступ до джерел інформації та розваг.

Ми сподіваємося на ваше розуміння і віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності приносити постійну користь нашим клієнтам.

З новими тарифами можна ознайомитись тут

З міжнародним Жіночим Днем!

Весна, краса та любов — в цих словах укладено суть жіночого свята 8 Березня! Прекрасна жінка, мила і ніжна, ви щодня даруєте щастя тим, хто живе поряд з вами! Нехай ваша краса розквітає разом з першими пролісками, а мімози і тюльпани наповнюють серце любов’ю.
Дякую вам за те, що вмієте бути сильною, але при цьому чуйною, вразливою і шляхетною!
Нехай ангел-охоронець завжди вас оберігає, а рідні люди будуть надійною опорою.