Довідка

Оплата інтернет карткою

Інтернет-картка є інструментом швидкої та зручної оплати послуг мережі КОСМОС. Карта дозволяє самостійно робити поповнення свого рахунку, при цьому сума поповнення, що дорівнює номіналу купленої Інтернет-картки, надходить на рахунок користувача відразу після активації картки! Для зручності користувачів Інтернет-карти випускаються п’яти номіналів: на 50, 120, 140, 160, 180 гривень. Кожна карта продається в індивідуальній прозорій упаковці, і містить персональний ідентифікаційний номер (PIN код), який знаходиться під захисною смугою, що стирається. Активацію Інтернет-картки можна зробити лише один раз.

При покупці Інтернет-картки необхідно переконатися в цілісності упаковки та захисного шару PIN-коду на зворотному боці.

Для активації Інтернет-картки та зарахування суми її номіналу на свій рахунок необхідно:

1. Відкрити сайт www.selidovo.net та увійти до розділу «Особистий кабінет»
2. У «Особистому кабінеті» вибрати пункт меню «Поповнення»
3. Ввести PIN-код картки та натиснути кнопку «Поповнити». Якщо цифри були вказані правильно, з’явиться повідомлення про успішне завершення операції, після чого сума номіналу картки відразу буде додана на Ваш рахунок.

Оплата банківською карткою

Даний вид поповнення можливий лише за активного інтернету. Якщо на момент поповнення баланс є негативним, необхідно попередньо підключити послугу Кредит довіри через Особистий Кабінет.

Поповнити рахунок KOCMOC можна за допомогою кредитної (платіжної) картки Visa або MasterCard, що дозволяє здійснювати платежі через Інтернет. Процес оплати відбувається через платіжний сервіс Liqpay, розроблений КБ “ПриватБанк”.

1. Увійдіть у «Особистий кабінет», відкрийте розділ «Поповнення», потім пункт меню «Liqpay». У вікні, введіть суму, на яку збираєтеся поповнити свій рахунок і натисніть кнопку «Поповнити»:

2. На наступній сторінці підтвердіть сформовану заявку, натиснувши кнопку «Сплатити». З цього моменту заявка на необхідну суму платежу передається до банку, а всі операції з Вашою пластиковою карткою здійснюються у захищеній зоні КБ «ПриватБанк».

3. У вікні, введіть дані своєї карти:

-Номер картки
-Термін дії карти
-СVV2/CVC2 – тризначний код на звороті карти.
-Ваш номер телефону, на який прийде SMS повідомлення для підтвердження операції. Потім натисніть кнопку «Оплатити»

4. Далі на Ваш телефон прийде SMS-повідомлення з одноразовим паролем. Це необхідно для забезпечення додаткової безпеки платежу. Зверніть увагу – ігнорування цього поля скасовує платіж.
Введіть пароль із SMS та підтвердіть платіж.

5. Чекайте на завершення платежу. Після закінчення Ви побачите повідомлення про успішну оплату, а кошти відразу ж будуть зараховані на Ваш рахунок KOCMOC. Якщо на момент здійснення платежу доступ до Інтернету було заблоковано, а внесеної суми достатньо для відновлення користування послугою, протягом кількох секунд доступ до Інтернету буде відкритий.

Примітка: у випадку, якщо Ваша оплата не була прийнята в Liqpay, найімовірніше Вашій банківській карті відключено можливість платежів через Інтернет. Для того, щоб активувати цю послугу, необхідно звернутися до банку, зателефонувавши за телефоном, вказаним на звороті Вашої пластикової картки.

Тест швидкості